Uus-Meremaa Praamid

Kaart

Leia pakkumine

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

Uus-Meremaa Parvlaevaajad ja teave väljumiste kohta

Broneeri Uus-Meremaa parvlaevadega koos AFerryga. AFerry'l on alati parvlaevadele Uus-Meremaa odavad hinnad, mis võimaldab teil reisida lõdvestunud, teades, et sul on hea hind. Uus-Meremaa parvlaevad kasutavad parvlaevade porti 2 - Picton ja Wellington. Uus-Meremaa'is on parvlaevade marsruudid 2 - Picton - Wellington ja Wellington - Picton.

Uus-Meremaa Ferry Ettevõtted

Uus-Meremaa parvlaevu haldavad 3 parvlaevade ettevõtted - Bluebridge, Interislander ja Stewart Island Ferry Services. Kuna seal on 3 parvlaevaettevõtted ja 2 parvlaeva marsruudid, võib hindade ja aegade võrdlemine olla väga kasulik, et aidata teil oma kavade kohaselt parimat hinda saada. Ettevõtted nagu Bluebridge, Interislander ja Stewart Island Ferry Services pakuvad ületamatuid teenuseid ja tunned, et olete puhkusel, siis, kui astute pardal. Reisimine Uus-Meremaa on lihtne ja lihtne. Alustage broneeringu tegemisega täna, see on kiire ja lihtne.

Eripakkumised