Taani Praamid

Kaart

Leia pakkumine

Eripakkumised

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

Taani Parvlaevaajad ja teave väljumiste kohta

Broneerige parvlaev Taani koos AFerryga. AFerry'l on alati parvlaevadele Taani odavad hinnad, mis võimaldab teil reisida lõdvestunud, teades, et sul on hea hind. Taani parvlaevad kasutavad parvlaevade porti 6 - Copenhagen, Frederikshavn, Gedser, Grenaa, Hirtshals ja Rodby. Saate parvlaeva broneerida aadressile Taani 3 riigid / piirkonnad - Norra, Rootsi ja Saksamaa. Taani parvlaevateed on 12, kaasa arvatud Bergen - Hirtshals, Gothenburg - Frederikshavn, Kristiansand - Hirtshals, Langesund - Hirtshals ja Larvik - Hirtshals.

Taani Ferry Ettevõtted

Laevaga sõidetakse Taani parvlaevad 6 parvlaevade ettevõtted - Color Line, DFDS, Fjord Line, Oresundbron, Scandlines ja Stena Line. Kuna seal on 6 parvlaevaettevõtted ja 12 parvlaeva marsruudid, võib hindade ja aegade võrdlemine olla väga kasulik, et aidata teil oma kavade kohaselt parimat hinda saada. Ettevõtted nagu Stena Line, Fjord Line ja Color Line pakuvad ületamatuid teenuseid ja tunned, et olete puhkusel, siis, kui astute pardal. Reisimine Taani -ni on lihtne ja lihtne. Alustage broneeringu tegemisega täna, see on kiire ja lihtne.

Viimati hinnad

Marsruut Hind Hind detailid
Larvik - Hirtshals
(Color Line)
€263
  • Broneeritud: kuɖa, anyɔnyɔ 9 lia 2020
  • Reisimine: kɔsiɖa, anyɔnyɔ 13 lia 2020 (Üks suund)
  • Auto + 2
Kristiansand - Hirtshals
(Color Line)
€29
  • Broneeritud: kuɖa, anyɔnyɔ 2 lia 2020
  • Reisimine: fiɖa, anyɔnyɔ 25 lia 2020 (Üks suund)
  • 1 Täiskasvanud (Jalgsi reisija)