Stockholm Helsinki Praamid

Kaart

Leia pakkumine

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

  • 6 ristumist nädalas
    17 h 15 min
    saada hind
  • 6 ristumist nädalas
    16 h 15 min
    saada hind

Alternatiivsed marsruudid

Stockholm - Helsinki parvlaev ühendab Rootsi Soome ja seda käitab 2 parvlaevade ettevõtted - Tallink Silja ja Viking Line.

Teie parvlaeva Stockholm Helsinki kuni parvlaeva parima hinna saamine

AFerry abil anname alati parvlaevale parimad hinnad laevadelt Stockholm kuni Helsinki. Ükskõik milline leht, mille te broneerite, sisaldab alati kõiki meie eripakkumisi. Ja ei ole vaja otsida allahindluse koodi. Kui meil on olemas pakkumine, sisaldab teie praamide hind vähendamist või pakkumist. Pole vaja vaadata teisi veebisaite.

Kui te pole kindel, kas [kaugus] kuni sihtkohani on teie jaoks õige või te ei saa parvlaevaettevõtete vahel otsustada, kui on rohkem kui üks, võite ka lugeda kasulikud arvustused. Kutsume kõiki oma kliente saatma meile arvustusi lahkumiseks Helsinki praamidelt. Kuid pidage meeles, et mida varem te broneerite, on odavamad hinnad tavaliselt. Nii et ärge liiga pikalt otsustada! Stockholm kuni Helsinki on populaarne marsruut, seega soovitame teil broneerida niipea kui võimalik .

Eripakkumised