Sitsiilia Praamid

Kaart

Leia pakkumine

Eripakkumised

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

Sitsiilia Parvlaevaajad ja teave väljumiste kohta

Broneerige parvlaev Sitsiilia koos AFerryga. AFerry'l on alati parvlaevadele Sitsiilia odavad hinnad, mis võimaldab teil reisida lõdvestunud, teades, et sul on hea hind. Sitsiilia parvlaevad kasutavad parvlaevade porti 7 - Catania, Messina, Milazzo, Palermo, Pozzallo, Termini Imerese ja Trapani. Saate parvlaeva broneerida aadressile Sitsiilia 6 riigid / piirkonnad - Aegadiuse saared, Aeolian Islands, Itaalia, Malta, Sardiinia ja Tuneesia. Sitsiilia parvlaevateed on 21, kaasa arvatud Cagliari - Palermo, Civitavecchia - Palermo, Civitavecchia - Termini Imerese, Favignana - Trapani ja Genoa - Palermo.

Sitsiilia Ferry Ettevõtted

Laevaga sõidetakse Sitsiilia parvlaevad 7 parvlaevade ettevõtted - Caronte & Tourist, Grandi Navi Veloci, Grimaldi Lines, Liberty Lines, Tirrenia di Navigazione, TTT Lines ja Virtu Ferries. Kuna seal on 7 parvlaevaettevõtted ja 21 parvlaeva marsruudid, võib hindade ja aegade võrdlemine olla väga kasulik, et aidata teil oma kavade kohaselt parimat hinda saada. Ettevõtted nagu Grandi Navi Veloci, Caronte & Tourist ja Liberty Lines pakuvad ületamatuid teenuseid ja tunned, et olete puhkusel, siis, kui astute pardal. Reisimine Sitsiilia -ni on lihtne ja lihtne. Alustage broneeringu tegemisega täna, see on kiire ja lihtne.

Viimati hinnad

Marsruut Hind Hind detailid
Livorno - Palermo
(Grimaldi Lines)
€143
  • Broneeritud: dzoɖa, deasiamime 17 lia 2020
  • Reisimine: fiɖa, kele 16 lia 2020 (Üks suund)
  • Auto + 2