Sifnos Serifos Praamid

Kaart

Leia pakkumine

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

 • 3 ristumist nädalas
  50 min
  saada hind
 • 7 ristumist nädalas
  45 min
  saada hind
 • 6 ristumist nädalas
  30 min
  saada hind
 • 2 ületab iga päev
  20 min
  saada hind

Sifnos - Serifos on riigisisene marsruut Cyclades Islands ja seda haldab 3 parvlaevade ettevõtted - Aegean Speed Lines , Sea Jets ja Zante Ferries.

Teie parvlaeva Sifnos Serifos kuni parvlaeva parima hinna saamine

AFerry abil anname alati parvlaevale parimad hinnad laevadelt Sifnos kuni Serifos. Ükskõik milline leht, mille te broneerite, sisaldab alati kõiki meie eripakkumisi. Ja ei ole vaja otsida allahindluse koodi. Kui meil on olemas pakkumine, sisaldab teie praamide hind vähendamist või pakkumist. Pole vaja vaadata teisi veebisaite.

Kui te pole kindel, kas [kaugus] kuni sihtkohani on teie jaoks õige või te ei saa parvlaevaettevõtete vahel otsustada, kui on rohkem kui üks, võite ka lugeda kasulikud arvustused. Kutsume kõiki oma kliente saatma meile arvustusi lahkumiseks Serifos praamidelt. Kuid pidage meeles, et mida varem te broneerite, on odavamad hinnad tavaliselt. Nii et ärge liiga pikalt otsustada! Sifnos kuni Serifos on populaarne marsruut, seega soovitame teil broneerida niipea kui võimalik .

Eripakkumised