Sardiinia Praamid

Kaart

Leia pakkumine

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

Sardiinia Parvlaevaajad ja teave väljumiste kohta

Broneeri parvlaev Sardiinia või isegi Sardiinia ümbruses, kasutades AFerry. AFerry'l on alati parvlaevadele Sardiinia odavad hinnad, mis võimaldab teil reisida lõdvestunud, teades, et sul on hea hind. Sardiinia parvlaevad kasutavad parvlaevade porti 6 - Arbatax, Cagliari, Golfo Aranci, Olbia, Porto Torres ja Santa Teresa di Gallura. Saate parvlaeva broneerida aadressile Sardiinia 5 riigid / piirkonnad - Hispaania, Itaalia, Korsika, Prantsusmaa ja Sitsiilia. Sardiinia parvlaevateed on 22, kaasa arvatud Ajaccio - Porto Torres, Barcelona - Porto Torres, Bonifacio - Santa Teresa di Gallura, Civitavecchia - Arbatax ja Civitavecchia - Cagliari. Sardiinia ühendades Arbatax ja Cagliari on ka üks sisemine marsruut.

Sardiinia Ferry Ettevõtted

Laevade ja Sardiinia parvlaevu haldavad 7 parvlaevade ettevõtted - Corsica Linea, Corsica-Sardinia Ferries, Grandi Navi Veloci, Grimaldi Lines, La Meridionale, Moby Lines ja Tirrenia di Navigazione. Kuna seal on 7 parvlaevaettevõtted ja 23 parvlaeva marsruudid, võib hindade ja aegade võrdlemine olla väga kasulik, et aidata teil oma kavade kohaselt parimat hinda saada. Ettevõtted nagu Moby Lines, Grimaldi Lines ja Tirrenia di Navigazione pakuvad ületamatuid teenuseid ja tunned, et olete puhkusel, siis, kui astute pardal. Reisimine ettevõttele Sardiinia või lihtsalt see on lihtne ja lihtne. Alustage broneeringu tegemisega täna, see on kiire ja lihtne.

Eripakkumised

Viimati hinnad

Marsruut Hind Hind detailid
Genoa - Porto Torres
(Grandi Navi Veloci)
€648
  • Broneeritud: dzoɖa, afɔfĩe 27 lia 2020
  • Reisimine: memleɖa, siamlɔm 18 lia 2020 (Üks suund)
  • Auto + 3
Livorno - Golfo Aranci
(Corsica-Sardinia Ferries)
€653
  • Broneeritud: blaɖa, dama 19 lia 2020
  • Reisimine: fiɖa, anyɔnyɔ 25 lia 2020 (Üks suund)
  • Camper Van + 4