Red Star Ferries

Red Star Ferries
Kaart

Leia pakkumine

Eripakkumised

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

AFerry saate võrrelda ja broneerida Red Star Ferries pileteid kiiresti ja lihtsalt. Red Star Ferries kasutab parvlaevateenuseid Eestis Albaania, Itaalia ja Joonia saared. Ettevõte on tuntud kõrgetasemelise teeninduse ja laevastiku kaasaegsete mugavate laevade. AFerry pakub alati suurepäraseid pakkumisi Red Star Ferries jaoks ja võimaldab teil võrrelda hindu, kellaajaid ja marsruute, et leida teile parima purjetamise võimalus. Kasuta AFerry, et kiiresti võrrelda Red Star Ferries marsruute ja sealt tagasi Brindisi, Sami, Saranda, Vlore ja Zante. Mõned Red Star Ferries marsruudid on võrreldavad teiste parvlaevateenuste ettevõtetega, mistõttu saate otsingutulemuste korral näha ka tulemusi kuni 12 muud ettevõtted et aidata teil saada parimat pakkumist ja reisida teie plaanidele kõige sobivamal ajal - see nimekiri firmadest sisaldab Adria Ferries, Adriatica Traghetti, Agoudimos, ANEK Superfast ja Blue Star Ferries.

Vt allpool viimaseid Red Star Ferries hinnad ja praamide kellaajad.

Ülevaade

Laevale registreerimise teave

Kõik reisijad peaksid olema laeva pardalemineku alas kolm (3) tundi enne laeva väljumist. Reisijatele, kes pole väljumise ajaks pardal, piletihinda ei hüvitata.

Marsruudid:
Lühim ristumine:

Kõige populaarsem marsruut:

Red Star Ferries Marsruudid

    video

    Red Star Ferries YouTube video