Poola Praamid

Kaart

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

Poola Parvlaevaajad ja teave väljumiste kohta

Eripakkumised

Broneerige parvlaev Poola koos AFerryga. AFerry'l on alati parvlaevadele Poola odavad hinnad, mis võimaldab teil reisida lõdvestunud, teades, et sul on hea hind. Poola parvlaevad kasutavad parvlaevade porti 3 - Gdansk, Gdynia ja Swinoujscie. Saate parvlaeva broneerida aadressile Poola 2 riigid / piirkonnad - Bornholm ja Rootsi. Poola parvlaevateed on 5 - Karlskrona - Gdynia, Nynashamn - Gdansk, Ronne - Swinoujscie, Trelleborg - Swinoujscie ja Ystad - Swinoujscie.

Poola Ferry Ettevõtted

Laevaga sõidetakse Poola parvlaevad 4 parvlaevade ettevõtted - Polferries, Stena Line, TT-Line ja Unity Line. Kuna seal on 4 parvlaevaettevõtted ja 5 parvlaeva marsruudid, võib hindade ja aegade võrdlemine olla väga kasulik, et aidata teil oma kavade kohaselt parimat hinda saada. Ettevõtted nagu Polferries, Stena Line ja Unity Line pakuvad ületamatuid teenuseid ja tunned, et olete puhkusel, siis, kui astute pardal. Reisimine Poola -ni on lihtne ja lihtne. Alustage broneeringu tegemisega täna, see on kiire ja lihtne.

Viimati hinnad

Marsruut Hind Hind detailid
Ystad - Swinoujscie
(Unity Line)
€128
  • Broneeritud: blaɖa, anyɔnyɔ 22 lia 2020
  • Reisimine: fiɖa, anyɔnyɔ 25 lia 2020 (Üks suund)
  • Väikebuss + 1