Põhja-Iirimaa Praamid

Kaart

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

Põhja-Iirimaa Parvlaevaajad ja teave väljumiste kohta

Eripakkumised

Broneerige parvlaev Põhja-Iirimaa koos AFerryga. AFerry'l on alati parvlaevadele Põhja-Iirimaa odavad hinnad, mis võimaldab teil reisida lõdvestunud, teades, et sul on hea hind. Põhja-Iirimaa parvlaevad kasutavad parvlaevade porti 2 - Belfast ja Larne. Saate parvlaeva broneerida aadressile Põhja-Iirimaa 3 riigid / piirkonnad - Inglismaa, Mani saar ja Šotimaa. Põhja-Iirimaa parvlaevateed on 4 - Cairnryan - Belfast, Cairnryan - Larne, Douglas - Belfast ja Liverpool Birkenhead - Belfast.

Põhja-Iirimaa Ferry Ettevõtted

Laevaga sõidetakse Põhja-Iirimaa parvlaevad 3 parvlaevade ettevõtted - Isle of Man Steam Packet, P&O Ferries ja Stena Line. Kuna seal on 3 parvlaevaettevõtted ja 4 parvlaeva marsruudid, võib hindade ja aegade võrdlemine olla väga kasulik, et aidata teil oma kavade kohaselt parimat hinda saada. Ettevõtted nagu Isle of Man Steam Packet, Stena Line ja P&O Ferries pakuvad ületamatuid teenuseid ja tunned, et olete puhkusel, siis, kui astute pardal. Reisimine Põhja-Iirimaa -ni on lihtne ja lihtne. Alustage broneeringu tegemisega täna, see on kiire ja lihtne.

Viimati hinnad

Marsruut Hind Hind detailid
Cairnryan - Belfast
(Stena Line)
€28
  • Broneeritud: fiɖa, anyɔnyɔ 18 lia 2020
  • Reisimine: yawoɖa, kele 15 lia 2020 (Üks suund)
  • 1 Täiskasvanud (Jalgsi reisija)