Piraeus Santorini Thira Praamid

Kaart

Leia pakkumine

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

 • harvad ülesõidud
  12 h 10 min
  saada hind
 • 2 ristumist nädalas
  8 h 15 min
  saada hind
 • 1 ületab iga päev
  5 h 25 min
  saada hind
 • 1 ületab iga päev
  4 h 55 min
  saada hind

Piraeus - Santorini Thira parvlaev ühendab Kreeka Cyclades Islands ja seda käitab 5 parvlaevade ettevõtted - Aegeon Pelagos, Blue Star Ferries, Hellenic Seaways, Sea Jets ja Zante Ferries.

Teie parvlaeva Piraeus Santorini Thira kuni parvlaeva parima hinna saamine

AFerry abil anname alati parvlaevale parimad hinnad laevadelt Piraeus kuni Santorini Thira. Ükskõik milline leht, mille te broneerite, sisaldab alati kõiki meie eripakkumisi. Ja ei ole vaja otsida allahindluse koodi. Kui meil on olemas pakkumine, sisaldab teie praamide hind vähendamist või pakkumist. Pole vaja vaadata teisi veebisaite.

Kui te pole kindel, kas [kaugus] kuni sihtkohani on teie jaoks õige või te ei saa parvlaevaettevõtete vahel otsustada, kui on rohkem kui üks, võite ka lugeda kasulikud arvustused. Kutsume kõiki oma kliente saatma meile arvustusi lahkumiseks Santorini Thira praamidelt. Kuid pidage meeles, et mida varem te broneerite, on odavamad hinnad tavaliselt. Nii et ärge liiga pikalt otsustada! Piraeus kuni Santorini Thira on populaarne marsruut, seega soovitame teil broneerida niipea kui võimalik .

Odavad Piraeus - Santorini Thira hinnad

Järgmise 7 päeva jooksul

Põhineb sellel nädalal autoga reisides.

Eripakkumised