Palermo Tunis Praamid

Kaart

Leia pakkumine

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

  • 1 ristumist nädalas
    11 h
    saada hind
  • 2 ristumist nädalas
    10 h
    saada hind

Palermo - Tunis parvlaev ühendab Sicily Tuneesia ja seda käitab 2 parvlaevade ettevõtted - Grandi Navi Veloci ja Grimaldi Lines.

Teie parvlaeva Palermo Tunis kuni parvlaeva parima hinna saamine

AFerry abil anname alati parvlaevale parimad hinnad laevadelt Palermo kuni Tunis. Ükskõik milline leht, mille te broneerite, sisaldab alati kõiki meie eripakkumisi. Ja ei ole vaja otsida allahindluse koodi. Kui meil on olemas pakkumine, sisaldab teie praamide hind vähendamist või pakkumist. Pole vaja vaadata teisi veebisaite.

Kui te pole kindel, kas [kaugus] kuni sihtkohani on teie jaoks õige või te ei saa parvlaevaettevõtete vahel otsustada, kui on rohkem kui üks, võite ka lugeda kasulikud arvustused. Kutsume kõiki oma kliente saatma meile arvustusi lahkumiseks Tunis praamidelt. Kuid pidage meeles, et mida varem te broneerite, on odavamad hinnad tavaliselt. Nii et ärge liiga pikalt otsustada! Palermo kuni Tunis on populaarne marsruut, seega soovitame teil broneerida niipea kui võimalik .

Odavad Palermo - Tunis hinnad

Järgmise 7 päeva jooksul

Põhineb sellel nädalal autoga reisides.

Eripakkumised