Oresundbron

Oresundbron
Kaart

Leia pakkumine

Eripakkumised

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

AFerry saate võrrelda ja broneerida Oresundbron pileteid kiiresti ja lihtsalt. Oresundbron kasutab parvlaevateenuseid Eestis Rootsi ja Taani. Ettevõte on tuntud kõrgetasemelise teeninduse ja laevastiku kaasaegsete mugavate laevade. AFerry pakub alati suurepäraseid pakkumisi Oresundbron jaoks ja võimaldab teil võrrelda hindu, kellaajaid ja marsruute, et leida teile parima purjetamise võimalus. Kasuta AFerry, et kiiresti võrrelda Oresundbron marsruute ja sealt tagasi Copenhagen ja Malmo. Mõned Oresundbron marsruudid on võrreldavad teiste parvlaevateenuste ettevõtetega, mistõttu saate otsingutulemuste korral näha ka tulemusi Scandlines Helsingor Helsingborg, Scandlines ja Stena Line et aidata teil saada parimat pakkumist ja reisida teie plaanidele kõige sobivamal ajal.

Vt allpool viimaseid Oresundbron hinnad ja praamide kellaajad.

Ülevaade

Laevale registreerimise teave

Tolliputkasse jõudmisel hoidke käepärast oma 8-kohaline viitenumber. Mehitatud radade jaoks esitage palun tolliametnikule oma 8-kohaline number, krediitkaardi radade jaoks kasutage palun klaviatuuri, et sisestada oma 8-kohaline viitenumber.

Marsruudid:
2
Lühim ristumine:
Copenhagen - Malmo
10 min
Kõige populaarsem marsruut:

Oresundbron Marsruudid

video

Oresundbron YouTube video