Manche Iles Express

Manche Iles Express
Kaart

Leia pakkumine

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

AFerry saate võrrelda ja broneerida Manche Iles Express pileteid kiiresti ja lihtsalt. Manche Iles Express kasutab parvlaevateenuseid Eestis Kanalisaared ja Prantsusmaa. Ettevõte on tuntud kõrgetasemelise teeninduse ja laevastiku kaasaegsete mugavate laevade. AFerry pakub alati suurepäraseid pakkumisi Manche Iles Express jaoks ja võimaldab teil võrrelda hindu, kellaajaid ja marsruute, et leida teile parima purjetamise võimalus. Kasuta AFerry, et kiiresti võrrelda Manche Iles Express marsruute ja sealt tagasi Alderney, Carteret, Dielette, Granville, Guernsey, Jersey St Helier ja Sark. Mõned Manche Iles Express marsruudid on võrreldavad teiste parvlaevateenuste ettevõtetega, mistõttu saate otsingutulemuste korral näha ka tulemusi Condor Ferries et aidata teil saada parimat pakkumist ja reisida teie plaanidele kõige sobivamal ajal.

Vt allpool viimaseid Manche Iles Express hinnad ja praamide kellaajad.

Ülevaade

Laevale registreerimise teave

Reisijad peavad pardale registreeruma vähemalt 1 tund enne väljumist. Reisijatele, sealhulgas piletitega reisijatele, kes saabuvad registreerimisele vähem kui 30 minutit enne väljumist, võidakse keelduda lennureisist sisenemisest ja nad ei saa pöörduda MANCHE ILES EXPRESSi poole. Reisijad, kellele ei lubata lennukisse sisenemist hilinenud registreerimiste saabumise tõttu, vastutavad piletihinna eest. Broneerides saate teise kinnituse, mis sisaldab Manche Iles Expressi viitenumbrit. Lahkumis- ja saabumisprotseduuride korral võtke see kaasa, sest ilma Manche Iles Expressi viiteta ei ole teil lubatud reisida.

Marsruudid:
Lühim ristumine:

Kõige populaarsem marsruut:

Manche Iles Express Marsruudid

    Eripakkumised

    video

    Manche Iles Express YouTube video