Malta Praamid

Kaart

Leia pakkumine

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

Malta Parvlaevaajad ja teave väljumiste kohta

Broneerige parvlaev Malta koos AFerryga. AFerry'l on alati parvlaevadele Malta odavad hinnad, mis võimaldab teil reisida lõdvestunud, teades, et sul on hea hind. Kõik Malta praamid töötavad ühest parvlaevast, Valletta. Saate parvlaeva broneerida aadressile Malta 2 riigid / piirkonnad - Itaalia ja Sitsiilia. Malta parvlaevateed on 3 - Catania - Valletta, Pozzallo - Valletta ja Salerno - Valletta.

Malta Ferry Ettevõtted

Laevaga sõidetakse Malta parvlaevad 3 parvlaevade ettevõtted - Grimaldi Lines, Tirrenia di Navigazione ja Virtu Ferries. Kuna seal on 3 parvlaevaettevõtted ja 3 parvlaeva marsruudid, võib hindade ja aegade võrdlemine olla väga kasulik, et aidata teil oma kavade kohaselt parimat hinda saada. Ettevõtted nagu Tirrenia di Navigazione, Grimaldi Lines ja Virtu Ferries pakuvad ületamatuid teenuseid ja tunned, et olete puhkusel, siis, kui astute pardal. Reisimine Malta -ni on lihtne ja lihtne. Alustage broneeringu tegemisega täna, see on kiire ja lihtne.

Eripakkumised

Viimati hinnad

Marsruut Hind Hind detailid
Salerno - Valletta
(Grimaldi Lines)
€157
  • Broneeritud: blaɖa, masa 30 lia 2020
  • Reisimine: memleɖa, deasiamime 1 lia 2020 (Üks suund)
  • Auto + 1