Levante Ferries

Levante Ferries
Kaart

Leia pakkumine

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

AFerry saate võrrelda ja broneerida Levante Ferries pileteid kiiresti ja lihtsalt. Levante Ferries kasutab parvlaevateenuseid Eestis Joonia saared ja Kreeka. Ettevõte on tuntud kõrgetasemelise teeninduse ja laevastiku kaasaegsete mugavate laevade. AFerry pakub alati suurepäraseid pakkumisi Levante Ferries jaoks ja võimaldab teil võrrelda hindu, kellaajaid ja marsruute, et leida teile parima purjetamise võimalus. Kasuta AFerry, et kiiresti võrrelda Levante Ferries marsruute ja sealt tagasi Killini ja Zante. Mõned Levante Ferries marsruudid on võrreldavad teiste parvlaevateenuste ettevõtetega, mistõttu saate otsingutulemuste korral näha ka tulemusi Kefalonian Lines et aidata teil saada parimat pakkumist ja reisida teie plaanidele kõige sobivamal ajal.

Vt allpool viimaseid Levante Ferries hinnad ja praamide kellaajad.

Ülevaade

Laevale registreerimise teave

Jalgsi reisijad peavad end laevale registreerima vähemalt 30 minutit enne väljumist, kõik ülejäänud reisijad vähemalt 60 minutit enne väljumist.

Marsruudid:
4
Lühim ristumine:
Killini - Zante
1 h 15 min
Kõige populaarsem marsruut:

Levante Ferries Marsruudid

Eripakkumised

video

Levante Ferries YouTube video