Leedu Praamid

Kaart

Leia pakkumine

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

Leedu Parvlaevaajad ja teave väljumiste kohta

Broneerige parvlaev Leedu koos AFerryga. AFerry'l on alati parvlaevadele Leedu odavad hinnad, mis võimaldab teil reisida lõdvestunud, teades, et sul on hea hind. Kõik Leedu praamid töötavad ühest parvlaevast, Klaipeda. Saate parvlaeva broneerida aadressile Leedu 2 riigid / piirkonnad - Rootsi ja Saksamaa. Leedu parvlaevateed on 3 - Karlshamn - Klaipeda, Kiel - Klaipeda ja Trelleborg - Klaipeda.

Leedu Ferry Ettevõtted

Laevaga sõidetakse Leedu parvlaevad 2 parvlaevade ettevõtted - DFDS ja TT-Line. Kuna seal on 2 parvlaevaettevõtted ja 3 parvlaeva marsruudid, võib hindade ja aegade võrdlemine olla väga kasulik, et aidata teil oma kavade kohaselt parimat hinda saada. Ettevõtted nagu DFDS ja TT-Line pakuvad ületamatuid teenuseid ja tunned, et olete puhkusel, siis, kui astute pardal. Reisimine Leedu -ni on lihtne ja lihtne. Alustage broneeringu tegemisega täna, see on kiire ja lihtne.

Eripakkumised

Viimati hinnad

Marsruut Hind Hind detailid
Kiel - Klaipeda
(DFDS LISCO)
€144
  • Broneeritud: fiɖa, dama 15 lia 2020
  • Reisimine: blaɖa, masa 9 lia 2020 (Üks suund)
  • Auto + 1