Kreeta Praamid

Kaart

Leia pakkumine

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

Kreeta Parvlaevaajad ja teave väljumiste kohta

Broneerige parvlaev Kreeta koos AFerryga. AFerry'l on alati parvlaevadele Kreeta odavad hinnad, mis võimaldab teil reisida lõdvestunud, teades, et sul on hea hind. Kreeta parvlaevad kasutavad parvlaevade porti 3 - Chania, Heraklion ja Rethymnon. Saate parvlaeva broneerida aadressile Kreeta 2 riigid / piirkonnad - Kreeka ja Küklaadid. Kreeta parvlaevateed on 10, kaasa arvatud Ios - Heraklion, Milos - Heraklion, Mykonos - Heraklion, Naxos - Heraklion ja Paros - Heraklion.

Kreeta Ferry Ettevõtted

Laevaga sõidetakse Kreeta parvlaevad 6 parvlaevade ettevõtted - Aegeon Pelagos, ANEK Superfast, Golden Star Ferries, Hellenic Seaways, Minoan Lines ja Sea Jets. Kuna seal on 6 parvlaevaettevõtted ja 10 parvlaeva marsruudid, võib hindade ja aegade võrdlemine olla väga kasulik, et aidata teil oma kavade kohaselt parimat hinda saada. Ettevõtted nagu ANEK Superfast, Minoan Lines ja Hellenic Seaways pakuvad ületamatuid teenuseid ja tunned, et olete puhkusel, siis, kui astute pardal. Reisimine Kreeta -ni on lihtne ja lihtne. Alustage broneeringu tegemisega täna, see on kiire ja lihtne.

Eripakkumised

Viimati hinnad

Marsruut Hind Hind detailid
Piraeus - Heraklion
(ANEK Superfast)
€383
  • Broneeritud: blaɖa, masa 23 lia 2020
  • Reisimine: dzoɖa, siamlɔm 27 lia 2020 - blaɖa, deasiamime 4 lia 2020
  • Auto + 3