Kanalisaared Praamid

Kaart

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

Kanalisaared Parvlaevaajad ja teave väljumiste kohta

Eripakkumised

Broneeri parvlaev Kanalisaared või isegi Kanalisaared ümbruses, kasutades AFerry. AFerry'l on alati parvlaevadele Kanalisaared odavad hinnad, mis võimaldab teil reisida lõdvestunud, teades, et sul on hea hind. Kanalisaared parvlaevad kasutavad parvlaevade porti 4 - Alderney, Guernsey, Jersey St Helier ja Sark. Saate parvlaeva broneerida aadressile Kanalisaared 2 riigid / piirkonnad - Inglismaa ja Prantsusmaa. Kanalisaared parvlaevateed on 14, kaasa arvatud Carteret - Guernsey, Carteret - Jersey St Helier, Carteret - Sark, Dielette - Alderney ja Dielette - Guernsey. Kanalisaared on ka parvlaevateed 7, kaasa arvatud Guernsey - Alderney, Guernsey - Jersey St Helier, Guernsey - Sark, Jersey St Helier - Guernsey ja Jersey St Helier - Sark.

Kanalisaared Ferry Ettevõtted

Laevade ja Kanalisaared parvlaevu haldavad 3 parvlaevade ettevõtted - Condor Ferries, Isle of Sark Shipping ja Manche Iles Express. Kuna seal on 3 parvlaevaettevõtted ja 21 parvlaeva marsruudid, võib hindade ja aegade võrdlemine olla väga kasulik, et aidata teil oma kavade kohaselt parimat hinda saada. Ettevõtted nagu Isle of Sark Shipping, Manche Iles Express ja Condor Ferries pakuvad ületamatuid teenuseid ja tunned, et olete puhkusel, siis, kui astute pardal. Reisimine ettevõttele Kanalisaared või lihtsalt see on lihtne ja lihtne. Alustage broneeringu tegemisega täna, see on kiire ja lihtne.

Viimati hinnad

Marsruut Hind Hind detailid
St Malo - St Helier
(Condor Ferries)
€295
  • Broneeritud: yawoɖa, anyɔnyɔ 10 lia 2020
  • Reisimine: memleɖa, adeɛmekpɔxe 14 lia 2020 - memleɖa, adeɛmekpɔxe 14 lia 2020
  • Auto + 3
Poole - St Helier
(Condor Ferries)
€416
  • Broneeritud: dzoɖa, anyɔnyɔ 14 lia 2020
  • Reisimine: dzoɖa, anyɔnyɔ 28 lia 2020 - fiɖa, kele 2 lia 2020
  • Auto + 2