Isle of Sark Shipping

Isle of Sark Shipping
Kaart

Leia pakkumine

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

AFerry saate võrrelda ja broneerida Isle of Sark Shipping pileteid kiiresti ja lihtsalt. Isle of Sark Shipping kasutab parvlaevateenuseid Eestis Kanalisaared. Ettevõte on tuntud kõrgetasemelise teeninduse ja laevastiku kaasaegsete mugavate laevade. AFerry pakub alati suurepäraseid pakkumisi Isle of Sark Shipping jaoks ja võimaldab teil võrrelda hindu, kellaajaid ja marsruute, et leida teile parima purjetamise võimalus. Kasuta AFerry, et kiiresti võrrelda Isle of Sark Shipping marsruute ja sealt tagasi Guernsey ja Sark.

Vt allpool viimaseid Isle of Sark Shipping hinnad ja praamide kellaajad.

Ülevaade

Laevale registreerimise teave

Kõik broneeringukinnitused tuleb vahetada kehtiva pileti vastu, helistades Guersney või Sarki kontorisse vähemalt 25 minutit enne ärasõiduaega. Reisijad peavad ärasõidukohta jõudma vähemalt 15 minutit enne kokkulepitud ärasõiduaega; laevale ei pääsevad reisijad ainult Laevakompanii väljastatud kehtiva piletiga.

Marsruudid:
Lühim ristumine:

Kõige populaarsem marsruut:

Isle of Sark Shipping Marsruudid

    Eripakkumised

    video

    Isle of Sark Shipping YouTube video