Interislander

Interislander
Kaart

Leia pakkumine

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

AFerry saate võrrelda ja broneerida Interislander pileteid kiiresti ja lihtsalt. Interislander kasutab parvlaevateenuseid Eestis Uus-Meremaa. Ettevõte on tuntud kõrgetasemelise teeninduse ja laevastiku kaasaegsete mugavate laevade. AFerry pakub alati suurepäraseid pakkumisi Interislander jaoks ja võimaldab teil võrrelda hindu, kellaajaid ja marsruute, et leida teile parima purjetamise võimalus. Kasuta AFerry, et kiiresti võrrelda Interislander marsruute ja sealt tagasi Picton ja Wellington. Mõned Interislander marsruudid on võrreldavad teiste parvlaevateenuste ettevõtetega, mistõttu saate otsingutulemuste korral näha ka tulemusi Bluebridge et aidata teil saada parimat pakkumist ja reisida teie plaanidele kõige sobivamal ajal.

Vt allpool viimaseid Interislander hinnad ja praamide kellaajad.

Ülevaade

Laevale registreerimise teave

Jalgsi reisijad peavad end laevale registreerima vähemalt 45 minutit enne väljumist, kõik ülejäänud reisijad vähemalt 60 minutit enne väljumist.

Marsruudid:
2
Lühim ristumine:
Picton - Wellington
3 h 5 min
Kõige populaarsem marsruut:

Interislander Marsruudid

Eripakkumised

video

Interislander YouTube video