Iirimaa Praamid

Kaart

Leia pakkumine

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

Iirimaa Parvlaevaajad ja teave väljumiste kohta

Broneerige parvlaev Iirimaa koos AFerryga. AFerry'l on alati parvlaevadele Iirimaa odavad hinnad, mis võimaldab teil reisida lõdvestunud, teades, et sul on hea hind. Iirimaa parvlaevad kasutavad parvlaevade porti 3 - Cork, Dublin ja Rosslare. Saate parvlaeva broneerida aadressile Iirimaa 5 riigid / piirkonnad - Hispaania, Inglismaa, Mani saar, Prantsusmaa ja Wales. Iirimaa parvlaevateed on 10, kaasa arvatud Cherbourg - Dublin, Cherbourg - Rosslare, Douglas - Dublin, Fishguard - Rosslare ja Holyhead - Dublin.

Iirimaa Ferry Ettevõtted

Laevaga sõidetakse Iirimaa parvlaevad 5 parvlaevade ettevõtted - Brittany Ferries, Irish Ferries, Isle of Man Steam Packet, P&O Ferries ja Stena Line. Kuna seal on 5 parvlaevaettevõtted ja 10 parvlaeva marsruudid, võib hindade ja aegade võrdlemine olla väga kasulik, et aidata teil oma kavade kohaselt parimat hinda saada. Ettevõtted nagu Isle of Man Steam Packet, P&O Ferries ja Irish Ferries pakuvad ületamatuid teenuseid ja tunned, et olete puhkusel, siis, kui astute pardal. Reisimine Iirimaa -ni on lihtne ja lihtne. Alustage broneeringu tegemisega täna, see on kiire ja lihtne.

Eripakkumised

Viimati hinnad

Marsruut Hind Hind detailid
Cherbourg - Rosslare
(Stena Line)
€457
  • Broneeritud: yawoɖa, masa 18 lia 2020
  • Reisimine: kuɖa, siamlɔm 8 lia 2020 (Üks suund)
  • Auto + 1
Holyhead - Dublin
(Stena Line)
€400
  • Broneeritud: kuɖa, masa 10 lia 2020
  • Reisimine: blaɖa, deasiamime 25 lia 2020 (Üks suund)
  • Auto + 2