Holland Praamid

Kaart

Leia pakkumine

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

Holland Parvlaevaajad ja teave väljumiste kohta

Broneerige parvlaev Holland koos AFerryga. AFerry'l on alati parvlaevadele Holland odavad hinnad, mis võimaldab teil reisida lõdvestunud, teades, et sul on hea hind. Holland parvlaevad kasutavad parvlaevade porti 3 - Amsterdam IJmuiden, Hook of Holland ja Rotterdam Europoort. Saate parvlaeva broneerida aadressile Holland Inglismaa kasutades parvlaevateedega 3 - Harwich - Hook of Holland, Hull - Rotterdam Europoort ja Newcastle - Amsterdam IJmuiden.

Holland Ferry Ettevõtted

Laevaga sõidetakse Holland parvlaevad 3 parvlaevade ettevõtted - DFDS, P&O Ferries ja Stena Line. Kuna seal on 3 parvlaevaettevõtted ja 3 parvlaeva marsruudid, võib hindade ja aegade võrdlemine olla väga kasulik, et aidata teil oma kavade kohaselt parimat hinda saada. Ettevõtted nagu Stena Line, DFDS ja P&O Ferries pakuvad ületamatuid teenuseid ja tunned, et olete puhkusel, siis, kui astute pardal. Reisimine Holland -ni on lihtne ja lihtne. Alustage broneeringu tegemisega täna, see on kiire ja lihtne.

Eripakkumised

Viimati hinnad

Marsruut Hind Hind detailid
Harwich - Hook of Holland
(Stena Line)
€107
  • Broneeritud: dzoɖa, afɔfĩe 27 lia 2020
  • Reisimine: kɔsiɖa, dama 24 lia 2020 (Üks suund)
  • Auto + 2
Newcastle - Amsterdam IJmuiden
(DFDS Seaways)
€160
  • Broneeritud: blaɖa, afɔfĩe 28 lia 2020
  • Reisimine: kɔsiɖa, anyɔnyɔ 6 lia 2020 (Üks suund)
  • Auto + 2