Folegandros Milos Praamid

Kaart

Leia pakkumine

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

 • 1 ristumist nädalas
  2 h 40 min
  saada hind
 • 0 ületab iga päev
  1 h 50 min
  saada hind
 • 7 ristumist nädalas
  1 h
  saada hind

Folegandros - Milos on riigisisene marsruut Cyclades Islands ja seda haldab 2 parvlaevade ettevõtted - Sea Jets ja Zante Ferries.

Teie parvlaeva Folegandros Milos kuni parvlaeva parima hinna saamine

AFerry abil anname alati parvlaevale parimad hinnad laevadelt Folegandros kuni Milos. Ükskõik milline leht, mille te broneerite, sisaldab alati kõiki meie eripakkumisi. Ja ei ole vaja otsida allahindluse koodi. Kui meil on olemas pakkumine, sisaldab teie praamide hind vähendamist või pakkumist. Pole vaja vaadata teisi veebisaite.

Kui te pole kindel, kas [kaugus] kuni sihtkohani on teie jaoks õige või te ei saa parvlaevaettevõtete vahel otsustada, kui on rohkem kui üks, võite ka lugeda kasulikud arvustused. Kutsume kõiki oma kliente saatma meile arvustusi lahkumiseks Milos praamidelt. Kuid pidage meeles, et mida varem te broneerite, on odavamad hinnad tavaliselt. Nii et ärge liiga pikalt otsustada! Folegandros kuni Milos on populaarne marsruut, seega soovitame teil broneerida niipea kui võimalik .

Eripakkumised