Filipiinid Praamid

Kaart

Leia pakkumine

Eripakkumised

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

Broneeri Filipiinid parvlaevadega koos AFerryga. AFerry'l on alati parvlaevadele Filipiinid odavad hinnad, mis võimaldab teil reisida lõdvestunud, teades, et sul on hea hind. Filipiinid parvlaevad kasutavad parvlaevade porti 4 - Bacolod City, Cagayan De Oro, Cebu City ja Manila. Filipiinid'is on parvlaevade marsruudid 5 - Cagayan De Oro - Cebu City, Cebu City - Cagayan De Oro, Cebu City - Manila, Manila - Bacolod City ja Manila - Cebu City.

Filipiinid Ferry Ettevõtted

Filipiinid parvlaevu haldavad 2GO Travel. Me võrdleme kõiki tulemusi operaatorile 2GO Travel, et aidata teil saada parima hinna parimaks ajaks vastavalt teie plaanidele. 2GO Travel pakub suurepärast teenindust ja tunnete, et olete puhkusel, hetkel, kui astute pardal. Reisimine Filipiinid on lihtne ja lihtne. Alustage broneeringu tegemisega täna, see on kiire ja lihtne.