Dodecanese Flying Dolphins

Dodecanese Flying Dolphins
Kaart

Leia pakkumine

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

AFerry saate võrrelda ja broneerida Dodecanese Flying Dolphins pileteid kiiresti ja lihtsalt. Dodecanese Flying Dolphins kasutab parvlaevateenuseid Eestis Dodecanese saared ja Türgi. Ettevõte on tuntud kõrgetasemelise teeninduse ja laevastiku kaasaegsete mugavate laevade. AFerry pakub alati suurepäraseid pakkumisi Dodecanese Flying Dolphins jaoks ja võimaldab teil võrrelda hindu, kellaajaid ja marsruute, et leida teile parima purjetamise võimalus. Kasuta AFerry, et kiiresti võrrelda Dodecanese Flying Dolphins marsruute ja sealt tagasi Bodrum, Fethiye, Kos ja Rhodes. Mõned Dodecanese Flying Dolphins marsruudid on võrreldavad teiste parvlaevateenuste ettevõtetega, mistõttu saate otsingutulemuste korral näha ka tulemusi Tuana Maritime et aidata teil saada parimat pakkumist ja reisida teie plaanidele kõige sobivamal ajal.

Vt allpool viimaseid Dodecanese Flying Dolphins hinnad ja praamide kellaajad.

Ülevaade

Laevale registreerimise teave

Jalgsi reisijad peavad end laevale registreerima vähemalt 30 minutit enne väljumist, kõik ülejäänud reisijad vähemalt 60 minutit enne väljumist.

Marsruudid:
2
Lühim ristumine:
Fethiye - Rhodes
1 h 30 min
Kõige populaarsem marsruut:

Dodecanese Flying Dolphins Marsruudid

Eripakkumised

video

Dodecanese Flying Dolphins YouTube video