Corfu Brindisi Praamid

Kaart

Leia pakkumine

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

  • 3 ristumist nädalas
    8 h 30 min
    saada hind
  • 5 ristumist nädalas
    7 h 15 min
    saada hind

Alternatiivsed marsruudid

Corfu - Brindisi parvlaev ühendab Ionian Islands Itaalia ja seda käitab 2 parvlaevade ettevõtted - European Seaways ja Grimaldi Lines.

Teie parvlaeva Corfu Brindisi kuni parvlaeva parima hinna saamine

AFerry abil anname alati parvlaevale parimad hinnad laevadelt Corfu kuni Brindisi. Ükskõik milline leht, mille te broneerite, sisaldab alati kõiki meie eripakkumisi. Ja ei ole vaja otsida allahindluse koodi. Kui meil on olemas pakkumine, sisaldab teie praamide hind vähendamist või pakkumist. Pole vaja vaadata teisi veebisaite.

Kui te pole kindel, kas [kaugus] kuni sihtkohani on teie jaoks õige või te ei saa parvlaevaettevõtete vahel otsustada, kui on rohkem kui üks, võite ka lugeda kasulikud arvustused. Kutsume kõiki oma kliente saatma meile arvustusi lahkumiseks Brindisi praamidelt. Kuid pidage meeles, et mida varem te broneerite, on odavamad hinnad tavaliselt. Nii et ärge liiga pikalt otsustada! Corfu kuni Brindisi on populaarne marsruut, seega soovitame teil broneerida niipea kui võimalik .

Odavad Corfu - Brindisi hinnad

Järgmise 7 päeva jooksul

Põhineb sellel nädalal autoga reisides.

Eripakkumised