Caronte & Tourist

Caronte & Tourist
Kaart

Leia pakkumine

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

AFerry saate võrrelda ja broneerida Caronte & Tourist pileteid kiiresti ja lihtsalt. Caronte & Tourist kasutab parvlaevateenuseid Eestis Itaalia ja Sitsiilia. Ettevõte on tuntud kõrgetasemelise teeninduse ja laevastiku kaasaegsete mugavate laevade. AFerry pakub alati suurepäraseid pakkumisi Caronte & Tourist jaoks ja võimaldab teil võrrelda hindu, kellaajaid ja marsruute, et leida teile parima purjetamise võimalus. Kasuta AFerry, et kiiresti võrrelda Caronte & Tourist marsruute ja sealt tagasi Messina, Salerno ja Villa San Giovanni. Mõned Caronte & Tourist marsruudid on võrreldavad teiste parvlaevateenuste ettevõtetega, mistõttu saate otsingutulemuste korral näha ka tulemusi Grandi Navi Veloci, Grimaldi Lines, SNAV, Tirrenia di Navigazione ja TTT Lines et aidata teil saada parimat pakkumist ja reisida teie plaanidele kõige sobivamal ajal.

Vt allpool viimaseid Caronte & Tourist hinnad ja praamide kellaajad.

Ülevaade

Laevale registreerimise teave

Sõidukitega reisijad peavad registreerima vähemalt 2 tundi enne väljumist ja jalgsi reisijad vähemalt 1 tund enne väljumist.

Marsruudid:
2
Lühim ristumine:
Messina - Salerno
9 h
Kõige populaarsem marsruut:

Caronte & Tourist Marsruudid

Eripakkumised

video

Caronte & Tourist YouTube video