Calais Folkestone Praamid

Kaart

Leia pakkumine

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

  • 44 ületab iga päev
    35 min
    saada hind

Alternatiivsed marsruudid

Calais - Folkestone parvlaev ühendab Prantsusmaa England ja seda käitab EuroTunnel.

Teie parvlaeva Calais Folkestone kuni parvlaeva parima hinna saamine

AFerry abil anname alati parvlaevale parimad hinnad laevadelt Calais kuni Folkestone. Ükskõik milline leht, mille te broneerite, sisaldab alati kõiki meie eripakkumisi. Ja ei ole vaja otsida allahindluse koodi. Kui meil on olemas pakkumine, sisaldab teie praamide hind vähendamist või pakkumist. Pole vaja vaadata teisi veebisaite.

Kui te pole kindel, kas [kaugus] kuni sihtkohani on teie jaoks õige või te ei saa parvlaevaettevõtete vahel otsustada, kui on rohkem kui üks, võite ka lugeda kasulikud arvustused. Kutsume kõiki oma kliente saatma meile arvustusi lahkumiseks Folkestone praamidelt. Kuid pidage meeles, et mida varem te broneerite, on odavamad hinnad tavaliselt. Nii et ärge liiga pikalt otsustada! Calais kuni Folkestone on populaarne marsruut, seega soovitame teil broneerida niipea kui võimalik .

Odavad Calais - Folkestone hinnad

Järgmise 7 päeva jooksul

Põhineb sellel nädalal autoga reisides.

Eripakkumised