Bornholm Praamid

Kaart

Leia pakkumine

Eripakkumised

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

Broneerige parvlaev Bornholm koos AFerryga. AFerry'l on alati parvlaevadele Bornholm odavad hinnad, mis võimaldab teil reisida lõdvestunud, teades, et sul on hea hind. Kõik Bornholm praamid töötavad ühest parvlaevast, Ronne. Saate parvlaeva broneerida aadressile Bornholm Poola kasutades Swinoujscie - Ronne parvlaeva marsruuti.

Bornholm Ferry Ettevõtted

Laevaga sõidetakse Bornholm parvlaevad 2 parvlaevade ettevõtted - Polferries ja TT-Line. Kuna seal on 2 parvlaevaettevõtted ja 1 parvlaeva marsruudid, võib hindade ja aegade võrdlemine olla väga kasulik, et aidata teil oma kavade kohaselt parimat hinda saada. Ettevõtted nagu Polferries ja TT-Line pakuvad ületamatuid teenuseid ja tunned, et olete puhkusel, siis, kui astute pardal. Reisimine Bornholm -ni on lihtne ja lihtne. Alustage broneeringu tegemisega täna, see on kiire ja lihtne.