Bluebridge

Bluebridge
Kaart

Leia pakkumine

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

AFerry saate võrrelda ja broneerida Bluebridge pileteid kiiresti ja lihtsalt. Bluebridge kasutab parvlaevateenuseid Eestis Uus-Meremaa. Ettevõte on tuntud kõrgetasemelise teeninduse ja laevastiku kaasaegsete mugavate laevade. AFerry pakub alati suurepäraseid pakkumisi Bluebridge jaoks ja võimaldab teil võrrelda hindu, kellaajaid ja marsruute, et leida teile parima purjetamise võimalus. Kasuta AFerry, et kiiresti võrrelda Bluebridge marsruute ja sealt tagasi Picton ja Wellington. Mõned Bluebridge marsruudid on võrreldavad teiste parvlaevateenuste ettevõtetega, mistõttu saate otsingutulemuste korral näha ka tulemusi Interislander et aidata teil saada parimat pakkumist ja reisida teie plaanidele kõige sobivamal ajal.

Vt allpool viimaseid Bluebridge hinnad ja praamide kellaajad.

Ülevaade

Laevale registreerimise teave

Sõidukiga reisijad peavad end laevale registreerima vähemalt 1 tund enne väljumist, jalgsi reisijad vähemalt 45 minutit enne väljumist.

Marsruudid:
2
Lühim ristumine:
Picton - Wellington
3 h 30 min
Kõige populaarsem marsruut:

Bluebridge Marsruudid

Eripakkumised