Bari Durres Praamid

Kaart

Leia pakkumine

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

 • 1 ületab iga päev
  7 h
  saada hind
 • 1 ületab iga päev
  8 h 45 min
  saada hind
 • Ventouris Ferries kasutab marsruudil Bari - Durres
  1 ületab iga päev
  9 h
  saada hind

Alternatiivsed marsruudid

 • 4 ristumist nädalas
  15 h
  saada hind
 • Bari - Saranda
  2 ristumist nädalas
  11 h
  saada hind

Bari - Durres parvlaev ühendab Itaalia Albaania ja seda käitab 3 parvlaevade ettevõtted - Adria Ferries, Grandi Navi Veloci ja Ventouris Ferries.

Teie parvlaeva Bari Durres kuni parvlaeva parima hinna saamine

AFerry abil anname alati parvlaevale parimad hinnad laevadelt Bari kuni Durres. Ükskõik milline leht, mille te broneerite, sisaldab alati kõiki meie eripakkumisi. Ja ei ole vaja otsida allahindluse koodi. Kui meil on olemas pakkumine, sisaldab teie praamide hind vähendamist või pakkumist. Pole vaja vaadata teisi veebisaite.

Kui te pole kindel, kas [kaugus] kuni sihtkohani on teie jaoks õige või te ei saa parvlaevaettevõtete vahel otsustada, kui on rohkem kui üks, võite ka lugeda kasulikud arvustused. Kutsume kõiki oma kliente saatma meile arvustusi lahkumiseks Durres praamidelt. Kuid pidage meeles, et mida varem te broneerite, on odavamad hinnad tavaliselt. Nii et ärge liiga pikalt otsustada! Bari kuni Durres on populaarne marsruut, seega soovitame teil broneerida niipea kui võimalik .

Eripakkumised