Barcelona Mahon Praamid

Kaart

Leia pakkumine

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

  • 7 ristumist nädalas
    7 h 30 min
    saada hind

Alternatiivsed marsruudid

Barcelona - Mahon parvlaev ühendab Hispaania Menorca ja seda käitab Trasmediterranea.

Teie parvlaeva Barcelona Mahon kuni parvlaeva parima hinna saamine

AFerry abil anname alati parvlaevale parimad hinnad laevadelt Barcelona kuni Mahon. Ükskõik milline leht, mille te broneerite, sisaldab alati kõiki meie eripakkumisi. Ja ei ole vaja otsida allahindluse koodi. Kui meil on olemas pakkumine, sisaldab teie praamide hind vähendamist või pakkumist. Pole vaja vaadata teisi veebisaite.

Kui te pole kindel, kas [kaugus] kuni sihtkohani on teie jaoks õige või te ei saa parvlaevaettevõtete vahel otsustada, kui on rohkem kui üks, võite ka lugeda kasulikud arvustused. Kutsume kõiki oma kliente saatma meile arvustusi lahkumiseks Mahon praamidelt. Kuid pidage meeles, et mida varem te broneerite, on odavamad hinnad tavaliselt. Nii et ärge liiga pikalt otsustada! Barcelona kuni Mahon on populaarne marsruut, seega soovitame teil broneerida niipea kui võimalik .

Odavad Barcelona - Mahon hinnad

Järgmise 7 päeva jooksul

Põhineb sellel nädalal autoga reisides.

Eripakkumised