Baleaarid Praamid

Kaart

Leia pakkumine

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

Baleaarid Parvlaevaajad ja teave väljumiste kohta

Broneeri parvlaev Baleaarid või isegi Baleaarid ümbruses, kasutades AFerry. AFerry'l on alati parvlaevadele Baleaarid odavad hinnad, mis võimaldab teil reisida lõdvestunud, teades, et sul on hea hind. Baleaarid parvlaevad kasutavad parvlaevade porti 7 - Alcudia, Ciutadella, Formentera, Ibiza, Mahon, Palma ja San Antonio. Saate parvlaeva broneerida aadressile Baleaarid 2 riigid / piirkonnad - Hispaania ja Prantsusmaa. Baleaarid parvlaevateed on 15, kaasa arvatud Barcelona - Alcudia, Barcelona - Ciutadella, Barcelona - Ibiza, Barcelona - Mahon ja Barcelona - Palma. Baleaarid on ka parvlaevateed 10, kaasa arvatud Alcudia - Ciutadella, Ciutadella - Alcudia, Formentera - Ibiza, Ibiza - Formentera ja Ibiza - Palma.

Baleaarid Ferry Ettevõtted

Laevade ja Baleaarid parvlaevu haldavad 6 parvlaevade ettevõtted - Aquabus Ferry Boats, Balearia, Corsica-Sardinia Ferries, Mediterranea Pitiusas, Trasmapi ja Trasmediterranea. Kuna seal on 6 parvlaevaettevõtted ja 25 parvlaeva marsruudid, võib hindade ja aegade võrdlemine olla väga kasulik, et aidata teil oma kavade kohaselt parimat hinda saada. Ettevõtted nagu Balearia, Trasmediterranea ja Aquabus Ferry Boats pakuvad ületamatuid teenuseid ja tunned, et olete puhkusel, siis, kui astute pardal. Reisimine ettevõttele Baleaarid või lihtsalt see on lihtne ja lihtne. Alustage broneeringu tegemisega täna, see on kiire ja lihtne.

Eripakkumised

Viimati hinnad

Marsruut Hind Hind detailid
Toulon - Alcudia
(Corsica-Sardinia Ferries)
€235
  • Broneeritud: fiɖa, dama 15 lia 2020
  • Reisimine: memleɖa, siamlɔm 4 lia 2020 (Üks suund)
  • Auto + 2