ANES Ferries

ANES Ferries
Kaart

Leia pakkumine

Eripakkumised

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

AFerry saate võrrelda ja broneerida ANES Ferries pileteid kiiresti ja lihtsalt. ANES Ferries kasutab parvlaevateenuseid Eestis Kreeka, Saroni saared ja Sporaadid. Ettevõte on tuntud kõrgetasemelise teeninduse ja laevastiku kaasaegsete mugavate laevade. AFerry pakub alati suurepäraseid pakkumisi ANES Ferries jaoks ja võimaldab teil võrrelda hindu, kellaajaid ja marsruute, et leida teile parima purjetamise võimalus. Kasuta AFerry, et kiiresti võrrelda ANES Ferries marsruute ja sealt tagasi Aegina, Alonissos, Glossa, Mantoudi, Piraeus, Skiathos, Skopelos ja Volos. Mõned ANES Ferries marsruudid on võrreldavad teiste parvlaevateenuste ettevõtetega, mistõttu saate otsingutulemuste korral näha ka tulemusi Hellenic Seaways ja Saronic Ferries et aidata teil saada parimat pakkumist ja reisida teie plaanidele kõige sobivamal ajal.

Vt allpool viimaseid ANES Ferries hinnad ja praamide kellaajad.

Ülevaade

Laevale registreerimise teave

Jalgsi reisijad peavad end laevale registreerima vähemalt 30 minutit enne väljumist, kõik ülejäänud reisijad vähemalt 60 minutit enne väljumist.

Marsruudid:
26
Lühim ristumine:
Glossa - Skiathos
30 min
Kõige populaarsem marsruut:

ANES Ferries Marsruudid

video

ANES Ferries YouTube video