Ameerika Ühendriigid Praamid

Kaart

Leia pakkumine

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

Ameerika Ühendriigid Parvlaevaajad ja teave väljumiste kohta

 • Kodused marsruudid Ameerika Ühendriigid

  • Boston - Provincetown
   Boston Harbour Cruises kasutab marsruudil Boston - Provincetown
   2 ületab iga päev
   saada hind
  • Boston - Salem
   Boston Harbour Cruises kasutab marsruudil Boston - Salem
   4 ületab iga päev
   saada hind
  • Provincetown - Boston
   Boston Harbour Cruises kasutab marsruudil Provincetown - Boston
   2 ületab iga päev
   saada hind
  • Salem - Boston
   Boston Harbour Cruises kasutab marsruudil Salem - Boston
   4 ületab iga päev
   saada hind
 • Parvlaevad Kanada-lt Ameerika Ühendriigid-le

Broneeri parvlaev Ameerika Ühendriigid või isegi Ameerika Ühendriigid ümbruses, kasutades AFerry. AFerry'l on alati parvlaevadele Ameerika Ühendriigid odavad hinnad, mis võimaldab teil reisida lõdvestunud, teades, et sul on hea hind. Ameerika Ühendriigid parvlaevad kasutavad parvlaevade porti 2 - Bimini ja Seattle. Saate parvlaeva broneerida aadressile Ameerika Ühendriigid 2 riigid / piirkonnad - Bahama ja Kanada. Ameerika Ühendriigid parvlaevateed on 1 - Victoria - Seattle. Ameerika Ühendriigid ühendades Miami ja Bimini on ka üks sisemine marsruut.

Ameerika Ühendriigid Ferry Ettevõtted

Laevade ja Ameerika Ühendriigid parvlaevu haldavad 2 parvlaevade ettevõtted - Clipper Vacations ja FRS Caribbean. Kuna seal on 2 parvlaevaettevõtted ja 2 parvlaeva marsruudid, võib hindade ja aegade võrdlemine olla väga kasulik, et aidata teil oma kavade kohaselt parimat hinda saada. Ettevõtted nagu Clipper Vacations ja FRS Caribbean pakuvad ületamatuid teenuseid ja tunned, et olete puhkusel, siis, kui astute pardal. Reisimine ettevõttele Ameerika Ühendriigid või lihtsalt see on lihtne ja lihtne. Alustage broneeringu tegemisega täna, see on kiire ja lihtne.

Eripakkumised