Albaania Praamid

Kaart

Leia pakkumine

Eripakkumised

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

Albaania Parvlaevaajad ja teave väljumiste kohta

Broneerige parvlaev Albaania koos AFerryga. AFerry'l on alati parvlaevadele Albaania odavad hinnad, mis võimaldab teil reisida lõdvestunud, teades, et sul on hea hind. Albaania parvlaevad kasutavad parvlaevade porti 3 - Durres, Saranda ja Vlore. Saate parvlaeva broneerida aadressile Albaania Itaalia kasutades parvlaevateedega 5 - Ancona - Durres, Bari - Durres, Brindisi - Saranda, Brindisi - Vlore ja Trieste - Durres.

Albaania Ferry Ettevõtted

Laevaga sõidetakse Albaania parvlaevad 4 parvlaevade ettevõtted - Adria Ferries, Grandi Navi Veloci, Red Star Ferries ja Ventouris Ferries. Kuna seal on 4 parvlaevaettevõtted ja 5 parvlaeva marsruudid, võib hindade ja aegade võrdlemine olla väga kasulik, et aidata teil oma kavade kohaselt parimat hinda saada. Ettevõtted nagu Adria Ferries, Grandi Navi Veloci ja Ventouris Ferries pakuvad ületamatuid teenuseid ja tunned, et olete puhkusel, siis, kui astute pardal. Reisimine Albaania -ni on lihtne ja lihtne. Alustage broneeringu tegemisega täna, see on kiire ja lihtne.