Aland Praamid

Kaart

Leia pakkumine

Eripakkumised

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

Aland Parvlaevaajad ja teave väljumiste kohta

Broneerige parvlaev Aland koos AFerryga. AFerry'l on alati parvlaevadele Aland odavad hinnad, mis võimaldab teil reisida lõdvestunud, teades, et sul on hea hind. Aland parvlaevad kasutavad parvlaevade porti 2 - Langnas ja Mariehamn. Saate parvlaeva broneerida aadressile Aland 3 riigid / piirkonnad - Eesti, Rootsi ja Soome. Aland parvlaevateed on 8, kaasa arvatud Helsinki - Mariehamn, Kapellskar - Mariehamn, Naantali - Langnas, Stockholm - Langnas ja Stockholm - Mariehamn.

Aland Ferry Ettevõtted

Laevaga sõidetakse Aland parvlaevad 3 parvlaevade ettevõtted - Finnlines, Tallink Silja ja Viking Line. Kuna seal on 3 parvlaevaettevõtted ja 8 parvlaeva marsruudid, võib hindade ja aegade võrdlemine olla väga kasulik, et aidata teil oma kavade kohaselt parimat hinda saada. Ettevõtted nagu Viking Line, Tallink Silja ja Finnlines pakuvad ületamatuid teenuseid ja tunned, et olete puhkusel, siis, kui astute pardal. Reisimine Aland -ni on lihtne ja lihtne. Alustage broneeringu tegemisega täna, see on kiire ja lihtne.