Aegeon Pelagos

Aegeon Pelagos
Kaart

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

AFerry saate võrrelda ja broneerida Aegeon Pelagos pileteid kiiresti ja lihtsalt. Aegeon Pelagos kasutab parvlaevateenuseid Eestis Dodecanese saared, Kreeka, Kreeta ja Küklaadid. Ettevõte on tuntud kõrgetasemelise teeninduse ja laevastiku kaasaegsete mugavate laevade. AFerry pakub alati suurepäraseid pakkumisi Aegeon Pelagos jaoks ja võimaldab teil võrrelda hindu, kellaajaid ja marsruute, et leida teile parima purjetamise võimalus. Kasuta AFerry, et kiiresti võrrelda Aegeon Pelagos marsruute ja sealt tagasi Anafi, Chalki, Heraklion, Karpathos, Milos, Piraeus, Rhodes ja Santorini Thira. Mõned Aegeon Pelagos marsruudid on võrreldavad teiste parvlaevateenuste ettevõtetega, mistõttu saate otsingutulemuste korral näha ka tulemusi kuni 9 muud ettevõtted et aidata teil saada parimat pakkumist ja reisida teie plaanidele kõige sobivamal ajal - see nimekiri firmadest sisaldab Aegean Speed Lines, ANEK Superfast, Blue Star Ferries, Dodekanisos Seaways ja Golden Star Ferries.

Vt allpool viimaseid Aegeon Pelagos hinnad ja praamide kellaajad.

Ülevaade

Laevale registreerimise teave

Jalgsi reisijad peavad end laevale registreerima vähemalt 30 minutit enne väljumist, kõik ülejäänud reisijad vähemalt 60 minutit enne väljumist.

Marsruudid:
56
Lühim ristumine:
Anafi - Santorini Thira
1 h 30 min
Kõige populaarsem marsruut:

Eripakkumised

Aegeon Pelagos Marsruudid