2GO Travel

2GO Travel
Kaart

Leia pakkumine

Koronaviiruse parvlaeva reisinõuanded

Pange tähele, et esitatud teave on meie teadmiste kohaselt õige, kui oleme parvlaevaoperaatoritelt sama teavet saanud. Olukord muutub kiiresti ja proovime veebisaiti värskendada niipea, kui saame parvlaevafirmadelt värskendused.

AFerry saate võrrelda ja broneerida 2GO Travel pileteid kiiresti ja lihtsalt. 2GO Travel kasutab parvlaevateenuseid Eestis Filipiinid. Ettevõte on tuntud kõrgetasemelise teeninduse ja laevastiku kaasaegsete mugavate laevade. AFerry pakub alati suurepäraseid pakkumisi 2GO Travel jaoks ja võimaldab teil võrrelda hindu, kellaajaid ja marsruute, et leida teile parima purjetamise võimalus. Kasuta AFerry, et kiiresti võrrelda 2GO Travel marsruute ja sealt tagasi Bacolod City, Cagayan De Oro, Cebu City ja Manila.

Vt allpool viimaseid 2GO Travel hinnad ja praamide kellaajad.

Ülevaade

Laevale registreerimise teave

Laevale registreerimine (check-in): 1. Olge terminalis 4 tundi enne väljumist. Cotabato ja Butuani reisijad peavad helistama laevakompanii piletikeskusse päev ette, kontrollimaks, millal on laevale registreerimiseks parim aeg kohal olla. 2. Reisija peab esitama terminalis kehtiva isikutunnistuse koos e-piletiga (eTicket Itinerary Receipt). 3. „Mitteilmuja poliitika“ (no-show fee) kohased mahaarvamised ja/või tagastused tehakse pärast laeva väljumist. 4. Pardalepääsu väravad suletakse 30 minutit enne aluse väljumist. Reisijat ei pruugita sellest hetkest hiljem enam pardale lubada.

Marsruudid:
Lühim ristumine:

Kõige populaarsem marsruut:

2GO Travel Marsruudid

    Eripakkumised

    video

    2GO Travel YouTube video